Ruszamy z drugą edycją webinaru! Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszej edycji i postaramy się aby ta edycja była jeszcze lepsza, pełna przydatnej wiedzy i tricków usprawniających pracę i podnoszących jakość Waszych zdjęć.

O czym?

Webinar w całości poświęcony będzie tematom stylu i obróbki zdjęć. Porozmawiamy o tym czym jest styl i dlaczego warto pracować nad swoim własnym unikalnym sposobem obróbki i jak do niego dojść. Zademonstrujemy nasze sposoby obróbki i pokażemy jak skutecznie przyspieszyć pracę nad zdjęciami. Poruszymy także temat selekcji – jak robić ją sprawnie i na co zwracać uwagę budując historię.

Na czym?

Pracować będziemy na programie Lightroom CC. Sugerujemy zaznajomienie się z podstawowymi funkcjami programu przed webinarem ponieważ zależy nam na przekazaniu dużej dawki konkretnej wiedzy. Pokażemy wam jak przyspieszyć i przystosować workflow, tworzyć własne presety kolorystyczne i B&W.

Z kim?

Webinar poprowadzimy w duecie:
Marcin Kontraktewicz – www.thesnapshots.pl
Tomek Tołłoczko – www.tomasztolloczko.com

Czy warto?

Jeśli nadal masz problem z zapanowaniem nad kolorem, balansem bieli, spójnością swoich zdjęć i ciągle nie wiesz, w którą stronę pchnąć swoją fotografię – wtedy zdecydowanie tak!
Jeśli natomiast masz już taką wiedzę, to możesz dowiedzieć się o przydatnych trickach oraz metodach na skrócenie czasu poświęconego na pracę przy komputerze.

ZJEDŹ W DÓŁ PO WIĘCEJ INFORMACJI

MEGASZTOS Webinar - obróbka zdjęć ślubnych 02 tomek tołłoczko megasztos

MEGASZTOS Webinar - obróbka zdjęć ślubnych 02 tomek

MEGASZTOS Webinar - obróbka zdjęć ślubnych 02 marcin MEGASZTOS Webinar - obróbka zdjęć ślubnych 02 TheSnapShots 031
MEGASZTOS Webinar - obróbka zdjęć ślubnych 02 Joanna Michał Sesja 34MEGASZTOS Webinar - obróbka zdjęć ślubnych 02 28336614 833780830138446 1118832466305729400 o

Szczegóły:

Data: 27 maja 2018
Miejsce: warsztat ma formę webinaru i będzie prowadzony online
Czas trwania: około 4 godziny (start – 15.00)
Koszt: 250zł
W cenie zapis webinaru do obejrzenia w dowolnym momencie oraz dostęp do zamkniętej grupy na fb.

Napisz do nas jeśli chcesz uzyskać dostęp do poprzednich edycji webinarów z zakresu: “Marketing i PR” oraz “Praca praktyczna z Parą, sprzęt, technika, reportaż”

 

Masz pytania? Pisz: info@thesnapshots.pl

ZAPISY