Dołącz do nas na ósmej edycji Snap Campu, zainspiruj się i przeżyj wspaniałą przygodę!

Jak być na czasie, jak odnaleźć swój styl, jak otworzyć starego klienta na nowe i jak wykorzystać warunki w Polsce? Na te i wiele innych pytań odpowiemy Wam listopadzie w magicznym Kawkowie na Warmii. W kameralnym gronie, z masą pozytywnej energii porozmawiamy o naszej pracy, a także będziemy fotografować parę zakochanych, wspólnie szukając uśpionej kreatywności. Zasmakujemy lokalnych produktów i zrelaksujemy się po intensywnym sezonie ślubnym. Czekają Was niezapomniane doświadczenia!

2017 rok to rok przemian. Jesteście na to gotowi?

Po 7 udanych edycjach, postanowiliśmy nieco odmienić formułę Campu. Będzie intensywnie, różnorodnie, jeszcze bardziej inspirująco, klimatycznie i intymnie!

Opowiemy o spędzonych w branży fotografii ślubnej 11 latach, o pracy jako fotografowie i partnerzy. Przedstawimy nasze podejście do współpracy z parami podczas sesji, porozmawiamy o technikach fotografowania na reportażu, doborze sprzętu, szukaniu nieoczywistych kadrów i finalnym szlifowaniu materiału podczas selekcji i obróbki.

Chcemy przełamywać przyzwyczajenia do robienia sesji jedynie w ciepłe, słoneczne wakacyjne dni i w “zieleni” oraz pokazać klientom (i uczestnikom), że w każdych warunkach da się zrobić świetne zdjęcia. Bajkowe sesje nierzadko powstają we wnętrzach, a także w mroczne, pochmurne dni czy nawet w deszczu – złamiemy wszystkie stereotypy!

Do dyspozycji będziemy mieli nie tylko piękne jesienne plenery, ale i stodołę, która posłuży za scenerię do realizacji reportażu.

Ponadto porozmawiamy nieco o rozwoju i wypaleniu zawodowym, pracy za granicą, a po godzinach, przy lampce wina chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Patrzymy nie tylko na samą pracę fotografa ślubnego ale i ciekawe sposoby spędzania czasu wolnego, poszukiwania inspiracji czy zdbania o swoje zdrowie. Nasz kręgosłup i nadgarstki wymagają dużo uwagi w trakcie sezonu, dlatego zapraszamy Was dodatkowo na zajęcia z jogi. Pomoże Wam ona wzmocnić mięśnie wykorzystywane przy ciężkiej pracy fizycznej podczas realizacji reportażu.

Partnerem wydarzenia jest Fujifilm. Dowiecie się od nas jak to się stało, że bezlusterkowce powoli zajmują miejsce lustrzanek a chętne osoby będą mogły przetestować sprzęt Fujifilm.

Do zobaczenia!
Nat & Marcin

Snap Camp 08 - Kawkowo logo 01

Co zapewniamy?

  • nocleg we wspaniałym, inspirującym miejscu
  • wyżywienie w stylu slow food – zdrowe, lokalne
  • 3 dni intensywnych warsztatów teoretycznych i praktycznych dotyczących fotografowania oraz postprodukcji prowadzonych w otwartej formie dostosowanych do oczekiwań uczestników
  • czas wolny spędzony na wymianie doświadczeń i wiedzy

Plan warsztatów:

Dzień 1

1. Zakwaterowanie, pierwsze uściski dłoni i nieśmiałe rozmowy
2. Kolacja, radosna integracja
3. Wprowadzenie, wieczorowy ślubny hydepark – zapytaj o wszystko co spędza Ci sen z powiek. Przy ognisku? Czemu nie!

Dzień 2

1. Joga dla kręgosłupa – podstawowe ćwiczenia skierowane do reporterów
2. Śniadanie mistrzów
3. Część teoretyczna – organizacja i techniki pracy, przydatne wskazówki, najczęściej popełniane błędy
4. Lekki lunch
5. Część praktyczna – popołudniowa sesja z parą
6. Obiadokolacja
7. Wieczór inspiracji przy świetnej muzyce, albumach fotograficznych, filmach i winie

Dzień 3

1. Śniadanie na kacu
2. Część praktyczna – reportaż podczas intymnego ślubu
3. Selekcja i postprodukcja zdjęć w programie Lightroom
4. Obiad i radosne podsumowanie efektów
5. Czas pożegnań, łez i wzruszeń