O czym?

To już 3 edycja naszych webinarów. Tym razem na warsztat weźmiemy praktyczną pracę fotografa.

Oto co mamy w planach:

  • Organizacja sesji – koncepcja i kreatywność, wybór miejsca, kontakt z Parą podczas sesji, budowanie klimatu i nastroju;
  • Praca praktyczna na reportażu – optymalizacja i organizacja pracy, szukanie momentów, opowiadanie historii;
  • Dobór sprzętu na reportażu i sesji – jak nie przeciążyć kręgosłupa i portfela niepotrzebnym wyposażeniem i jak optymalnie korzystać z tego co mamy;
  • PR i budowanie wizerunku – dbanie o relacje z Klientami, budowanie wiarygodności i pozytywne zapadanie w pamięć.

Z kim?

Webinar poprowadzimy jak zawsze w duecie:
Marcin Kontraktewicz – www.thesnapshots.pl
Tomek Tołłoczko – www.tomasztolloczko.co

Wszystko co usłyszysz na webinarze poparte jest wieloletnim doświadczeniem i ciągłym dążeniem do podnoszenia jakości naszej pracy. Marcin ma na karku prawie 400 ślubów. Pracuje regularnie poza Polską i często wprowadza do swojej pracy innowacyjne rozwiązania, które nierzadko stają się standardami w branży. Tomek, to chodząca bomba energetyczna, co skutecznie udziela się w jego pracy. Zapadający w pamięć brodacz ze świetnym warsztatem i podejściem do swoich Par.

Czy warto?

Webinar zainspirowany jest wieloma prośbami ze strony fotografów. Jeśli czujesz, że na sesjach nadal nie umiesz wykrzesać z Pary “tego czegoś”, błądzisz w gąszczu sprzętu i nie wiesz co sprawdzi się najlepiej, nie masz pomysłu na siebie i nadal trafiasz do Klientów, którzy nie czują Twojego klimatu, to zdecydowanie warto posłuchać co mamy do powiedzenia. Ponadto opowiemy o naszym podejściu do pracy w dniu ślubu.

Szczegóły:

Webinar odbył się w kwietniu 2018.
Jeśli chcesz kupić nagranie z transmisji napisz do nas: info@thesnapshots.pl

Czas trwania nagrania – ponad 3 godziny pełne wiedzy
Koszt zakupu: 250zł

 

Zapraszamy także do zakupu Webinaru z Marketingu i PRu – znajdziesz tam tonę wiedzy na temat poruszania się na rynku fotograficznym, pozyskiwania klientów, tworzenia oferty, budowania marki i nie tylko!
Koszt: 250zł