Magiczny Ślub Emily i Adriana w Zamku Moszna

Ślub Emily i Adriana był wydarzeniem pełnym magii, miłości i pięknych chwil, które miały miejsce w malowniczej scenerii Zamku Moszna, jednego z najpiękniejszych zabytków w Polsce. Ten bajkowy zamek, otoczony bujnymi ogrodami i majestatycznymi wieżami, stał się idealnym miejscem na tak wyjątkowy dzień.

Organizacja i koordynacja ślubu była w rękach Aniołów Przyjęć. Dzięki ich profesjonalizmowi i dbałości o harmonogram, Emily i Adrian mogli cieszyć się każdą chwilą, wiedząc, że wszystko jest perfekcyjnie zaplanowane.

Filmowanie tego wyjątkowego dnia powierzono Wojtkowi z Fabryki Kreatywnej. Jego umiejętność uchwycenia emocji i najpiękniejszych momentów sprawiła, że film stał się prawdziwym dziełem sztuki.

Muzyczna oprawa wesela była zasługą zespołu Nowy Folder, który swoją energią i różnorodnym repertuarem porwał gości do tańca. Ich profesjonalizm i zdolność do interakcji z publicznością zagwarantowały niezapomnianą zabawę do białego rana.

Za piękne dekoracje kwiatowe odpowiadała florystka z Flovers. Starannie zaplanowane bukiety, wiązanki i dekoracje stołów idealnie komponowały się z wnętrzami zamku, dodając elegancji i romantyzmu każdemu zakątkowi.