The Snap Shots - fotografia ślubna - skrzyżowane strzały

THE SNAP SHOTSCHWILE UWIECZNIONE NA ZAWSZEW FOTOGRAFIACH ŚLUBNYCH

I can't tell you anything new,
which has not yet been said in the wedding photography.
Nor will I assure you how beautiful, long lasting and touching
is your love, because you know it best.

I can only show you my wedding photos,
that I've been doing since 2007, and I'm constantly enjoying it.

Mogę także zabrać Was w podróż życia,
z której pozostaną Wam oryginalne fotografie ślubne i wyjątkowe wspomnienia.
Kilka z takich podróży znajdziecie poniżej.

The Snap Shots - fotografia ślubna - piórko

Poznajcie pary, z którymi przemierzyłem połowę świata.
Może drugą przemierzę z Wami jako wasz fotograf ślubny?

The Snap Shots - fotografia ślubna - strzała

"Kiedy powstały te wszystkie wspaniałe zdjęcia ślubne? Byliście tak dyskretni, że całkowicie zapomnieliśmy o Waszej obecności"

M&K
The Snap Shots - fotografia ślubna - gałązka

"Otrzymaliśmy nie tylko przepiękne zdjęcia ślubne, ale zyskaliśmy też nowego przyjaciela..."

M&M
The Snap Shots - fotografia ślubna - motyw gór

"Ich praca była piękna, wyrafinowania, pełna skupienia i emocjonalna. Wszyscy goście powtarzają, że to najlepsze zdjęcia ślubne jakie kiedykolwiek widzieli. Byliśmy zaszczyceni, że ta dwójka cudownych ludzi była częścią naszego dnia i jesteśmy wdzięczni za ich talent i życzliwość"

J&S
See more stories

Profesjonalny fotograf ślubny

I would definitely prefer to act rather than to dismantle in the first place who I am as a wedding photographer and what it means to me... Writing papers about wedding photography in turn is just as important and reasonable for me as street small talk about the weather. By the way, it is interesting that everyone does it anyway.

para zakochanych w lesie na lazurowym wybrzeżu w wykonaniu The Snap Shots - alternatywna fotografia ślubna

Jeśli jednak już naprawdę musiałbym lub od tego zależałoby moje życie… Fotografia ślubna to po prostu dzianie się, którego często nie da się przewidzieć. To nie tylko, jak zapewnia wiele fotografów, romantyczne zdjęcia ślubne w jeszcze romantyczniejszej scenerii i w ogóle – niagara łez. Dla mnie to nierzadko czyste szaleństwo, spontan i sesje ślubne w dziwnych, z pozoru mało uczuciowych miejscach, jak centrum Warszawy, łąka z puchatymi owcami, środek jednej z islandzkich szos, czy jakikolwiek inny zakątek świata.

destynacyjna fotografia ślubna - para ślubna na tle morza okolice Irlandii

Poza tym przyjęło się, że TEN dzień ma być nieskazitelny i dopracowany. A gdzie w tym wszystkim miejsce na impulsywne zachcianki i radość z dziania się? Fotografia ślubna – zarówno sesje plenerowe, jak i reportaże ślubne – to według mnie również przestrzeń dla Waszego niedoskonałego szaleństwa, niekonwencjonalnych wyborów i nie zawsze racjonalnych decyzji.

A pro po! Fotograf ślubny powinien odnajdować się w całym tym spontanie i reagować, zanim z aparatem podbiegną wąsaci wujkowie, których z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowić!

Niepowtarzalne zdjęcia ślubne

Często pary pytają mnie również o to, czy zapuściłem już swoje korzenie na dobre i czy dam się wyrwać na kilka dni z Warszawy. Pytanie zupełnie bezzasadne! Jako fotograf ślubny i prywatnie, jako samozwańczy obywatel świata, zdjęcia ślubne zrobić mogę wszędzie – dla fotografa na ślub granice nie istnieją! Oczywiście wszystko w dobrym tych słów znaczeniu!

intymna fotografia ślubna - para narzeczonych leży przy oknie w domku na mazurach

Tak więc, jeśli chcecie, mogę wykonać dla Was najlepsze zdjęcia ślubne w Warszawie, mogę w tym celu polecieć z Wami na Grenlandię, Gibraltar czy do Papui-Nowej Gwinei – dajcie mi tylko czas na załatwienie szczepionek! ; ) Dotychczas z moimi parami jako fotograf ślubny odwiedziłem takie miejsca jak Francja, Włochy, Anglia, Islandia i Stany Zjednoczone. Osobiście uważam, że świat jest zbyt piękny, żeby zdjęcia ślubne pochodziły jedynie z Warszawy!

Fotografia ślubna to prawdziwa przygoda. To co, pakować się? Gdzie ruszamy tym razem?

 

Napiszcie do mnie jeśli chcecie abym został Waszym fotografem ślubnym.